Володимир Михальський

Всім привіт.
Мене звати Володимир Михальський. Я лідер проекту Українська онлайн кар’єра та менеджер компанії Jerelia. Мені 27 років. Живу у м. Олександрія на Кіровоградщині.
До знайомства з МЛМ бізнесом моя історія розпочалась так.
За освітою я вчитель початкових класів. Закінчив педагогічний коледж. Після чого вступив до політехнічного університету на факультет електромеханіки. Згодом зрозумів, що технічна освіта не для мене. Через 1.5 роки забрав документи та влаштувався працювати в школу на групу продовженого дня.
Це було в 2009 році. Мені на той момент було 21 рік. Вже на той час я чітко розумів, чого хочу від життя. Я розумів, що свої мрії та цілі я не досягну, працюючи на державній роботі. У мене була ідея створити власний бізнес, але це була тільки ідея. До кінця не розумів, чим хочу займатись. Але знав, що досягнути своїх мрій можу тільки таким шляхом.
Пропрацювавши рік у школі, я звільнився и виїхав за кордон. Випала нагода і жити, і працювати там. А також заробити стартовий капітал для відкриття власного бізнесу. Але, на жаль, у мене не склалося життя за кордоном і я був змушений повернутись в Україну.
З того моменту справи пішли тільки гірше. Більше ніж півроку взагалі не міг знайти роботу. Почались борги, кредити, нестача грошей. Згодом влаштувався працювати на матрацний завод, але ситуація не покращувалась, навпаки. І тому я вирішив діяти, а не чекати з моря погоди.
Я розумів, що для власного бізнесу потрібен капітал, але в мене його не було і тоді я ще взагалі не знав нічого про бізнес. Але якщо ми чогось дуже хочемо, то навіть Всесвіт нам у цьому допомагає. Я познайомився з людиною, яка відкрила для мене абсолютно новий бізнес – мережевий маркетинг. Так я почав вивчати цю сферу і розвиватись у ній.
В Jerelia я прийшов у жовтні 2015 року, це моя третя і остаточна МЛМ компанія. На самому початку розвитку в компанії було важко і довго не було результату. Але якщо діяти і не зупинятись, то результат буде однозначно. Потрібно тільки вірити у себе і не здаватись!
На даний момент я успішний лідер компанії і у мене в організації вже є перший менеджер. До цього моменту в попередніх компаніях в мене не було такого результату.
І зараз моя ціль – допомогти якнайбільшій кількості людей стати успішними та покращити матеріальне становище за допомогою найкрутішої української компанії Jerelia!
Найважливіше правило життя і бізнесу:
«Ніколи, ніколи, ніколи, ніколи, ніколи не здавайтесь» – У. Черчілль.
Зв’язатись зі мною та почати співпрацю ви можете за контактними даними:

Телефони: 050-524-48-71, 068-533-15-61
ВК: ТУТ
ФБ: ТУТ
Email: ТУТ