roman-hret-400px

Привіт!

Мене звати Роман Грет і мені 27.

Нині я Регіональний Директор з розвитку бізнесу в компанії J’erelia. Свій перший мільйон я заробив в цій компанії.

Зараз я набираю нових лідерів в команду які хочуть створити велику кар’єру на все життя із моєю допомогою!

Можна сказати, що дивно бачити хлопця, який займається бізнесом у косметичній компанії. Але для себе я бачу низку переваг у цьому бізнесі: і перше – продукт, з яким ми працюємо, є затребуваним: не потрібно переконувати людину, що їй потрібно мити голову, або доводити, що макіяж треба робити якісним продуктом. Люди це й самі розуміють. Друге – це те, що тепер у нас є можливість допомогти людям покращити зовнішність та фінансовий стан, тобто дати можливість отримувати дохід.

Я шукав компанію, в якій можна було б створити великий дохід.

Для цього необхідний продукт, який потрібен людям на кожен день, якісний і затребуваний. Чому ми, українці, маємо користуватись американським чи європейським продуктом? Я завжди чекав українську мережеву компанію з вітчизняним якісним продуктом. Я знайшов компанію, в якій це реально зробити. У цій роботі є істинний мережевий маркетинг, коли зацікавлені люди рекламують один одному продукт і роблять спільні покупки.

Моя місія і ціль – щоб українці пишались якісним вітчизняним продуктом, і я хочу допомогти 1000 українцям заробляти від 20 тис. грн.

За рік активної роботи моя команда складає більше 40 тис. консультантів та 40 директорів.

Я розвиваю свій бізнес виключно тільки Онлайн .

Тенденція використання Інтернет для побудови мережевого бізнесу стає все більш популярною і, звичайно ж, я використовую всі сучасні інструменти.
Для цього я із своєю командою створили проект Українська онлайн – кар’єра, де ми по кроках навчаємо новачків як не виходячи із дому можна створити великий бізнес по всій Україні.
Важливо знайти наставника в МЛМ бізнесі, який допоможе тобі грамотно і якісно побудувати бізнес за менший період часу, ніж ти б робив це сам.

Навчитись використовувати всі інструменти і техніки найкращим шляхом.
Багато впливає на досягнення успіху в бізнесі: цілі, дисципліна, терпіння, постійний голод до навчання, дії, наполегливість, чесність.
Я хочу подякувати консультантам і лідерам моєї команди за їх бажання змінити своє життя! Я вірю у вас і ваш успіх з J’erelia!
Якщо ми, українці, хочемо бачити нашу державу багатою та європейською, ми повинні розуміти, що це залежить тільки від нас, від нашого щоденного вибору!
Якщо Ви хочете за короткий час створити успішну кар’єру за моєю допомогою? Відпочивати разом із моєю командою?

Реєструйся до мене та пиши мені в соц. мережах:
https://www.instagram.com/romanhret/
https://www.facebook.com/roman.hret
098-49-77-844