ПРО ПРОЕКТ УОК

ПЕРЕГЛЯНЬТЕ ПРЕЗЕНТАЦІЮ ПРО НАС:

Українська ОК – це проект, який пропонує Вам купувати товари високої якості, що вироблені в Україні, і отримувати за це гроші. При цьому Ви підтримуєте українського товаровиробника та сприяєте розвитку нашої країни.

купуй українське

 

Суть нашого проекту дуже проста і зрозуміла кожному:

Всі ми майже кожного дня ходимо в магазини, супермаркети і купуємо там косметику, каву, чай, одяг, ходимо в аптеки і купуємо вітаміни, тощо. Іноді в цих магазинах ми маємо дисконти на знижку 1-5%, але ніякі магазини нам не сплачують за користування продукцією.

В нашому проекті ми пропонуємо Вам купувати товари

в онлайн магазині і заробляти на цьому.

Ми співпрацюємо з українською компанією Джерелія. Онлайн магазин – це Ваша власна сторінка на сайті Джерелія. Компанія Джерелія пропонує товари виключно українського виробництва високої якості і має широкий асортимент товарів: косметичні засоби по догляду за шкірою, тілом, волоссям, продукти для здорового харчування, натуральні засоби для прання та прибирання дому, колекції дитячого одягу, тощо.

Ви реєструєтеся в компанію, отримуєте знижку на всі товари 25%, купуєте продукцію для власного споживання принаймні на 200 грн в місяць і отримуєте можливість постійного реального доходу.

За що Вам будуть платити?

За товарооборот, який Ви створюєте разом з Вашою групою. Купуючи в онлайн магазині, і запрошуючи інших робити покупки, Ви збільшуєте товарооборот магазину і отримуєте за це від магазину подяку у вигляді грошей. Наприклад, щомісячне споживання косметичних та гігієнічних засобів однієї сім’ї складає приблизно 200 грн в місяць. При виконанні рекомендацій проекту, Ви лише за 3 місяці будете мати групу з товарообігом 100 000 грн. Ваш відсоток від товарообігу – 20% і Ваш дохід складатиме 20 тис.грн!

 • Користуйся якісною українською продукцією зі знижкою 25%
  • Заміни свій магазин на магазин онлайн
  • Запрошуй користуватися вітчизняними товарами
  • Заробляй на особистому користуванні продукцією
  • Наш бізнес тільки 100% онлайн: ніяких продажів, ніяких зустрічей, ніяких холодних контактів, ніяких роздавашок, ніякого вкладання грошей.

Приєднуйтесь до нашої команди та отримуйте:

 • безкоштовне навчання
  • інструменти та матеріали для роботи
  • щоденні вебінари
  • командну підтримку
  • відповіді на всі ваші питання
 • необмежений дохід

  Українська онлайн кар’єра для Вас – це можливість отримувати дохід у зручний для Вас час, без відриву від сім’ї, у комфортних умовах.

  Це якісні товари для Вас та Вашої родини.

  Це розвиток українського виробництва, створення та збереження робочих місць, розвиток економіки та всієї України в цілому!

  Розвивай Україну! Будуй багату Україну разом з нами!

Почни кар'єру у нашій компанії просто зараз!

Якщо Ви дізнались про нас від когось – будь ласка, зверніться до тієї людини, вона скаже, що робити далі. Якщо ж Ви нас самі знайшли, переходіть за посиланням!