Олена Кисіль
Історія успіху молодої мами в декреті Олени Кисіль!

Мене звати Олена Кисіль. Сьогодні я Старший Менеджер компанії J’erelia! А ще зовсім недавно я була просто мамою у декретній відпустці, яка блукала просторами інтернету у пошуках додатково заробітку, який можна було б поєднати із доглядом за дитиною.

Вже тоді я розуміла, що не хочу після декрету виходити на роботу. Проводити там більшу частину дня, повертатись додому втомленою і практично не мати часу на якісне спілкування з найдорожчими – сином і чоловіком… Але й залишатись “вічною” домогосподаркою в мої плани теж не входило. Як і будь-яка жінка, я хотіла бути успішною і реалізованою людиною, коханою дружиною і хорошою мамою.

Це стало хорошим стимулом у пошуках варіантів доходу, який дозволив би мені працювати вдома, реалізовувати всій потенціал без відриву від сім’ї, маючи можливість бачити як підростає моя дитина і не пропускати жодного з цих неповторних моментів. І така можливість з’явилась…..

Отримавши запрошення від свого наставника я , як і Ви зараз, ознайомлювалась з інформацією про компанію J’erelia і робила свій вибір. Я прийняла рішення розпочати співпрацю і стати учасником проекту ” Українська онлайн кар’єра”.

І жодного разу не пошкодувала про свій вибір! Мій загальний дохід за період роботи в інтернеті склав понад 40 000 грн.
Я успішно будую бізнес в оточенні однодумців. Завдяки наполегливості і злагодженій командній роботі, наша команда активно росте і поповнюється людьми, які налаштовані на результат і впевнено йдуть до своєї мети! Я можу працювати коли, скільки і де хочу. Без прив’язки до місця і часу, мій офіс там – де мій ноутбук!

Тому, зроби і Ти свій правильний вибір і скористайся можливістю стати успішним інтернет-підприємцем та заробити свої перші кошти онлайн!

З надією на продуктивну співпрацю,
Олена Кисіль