Мірошніченко Юлія

Привіт!
Мене звати Мірошніченко Юлія і я директор з розвитку бізнесу компанії Джерелія, лідер проекту Українська онлайн кар’єра та молода мама, яка за 8 місяців стала успішною бізнес леді.
Ділюсь з вами своїми досягненнями та історією успіху.
Я прийшла в комапнію майже на самому початку її існування і навіть не уявляла що потрібно робити. Але дорога в 1000 км починається з першого кроку. Так як моїй донечці було лише 5 місяців, коли я прийняла рішення будувати бізнес з Джерелією, я почала думати, яким чином зможу знаходити людей, не на вулиці ж з каталогом і дитиною стояти?)
Спробувала в соц.мережах знайомитись, розповідати, але тоді ще не було системи роботи, навчання, доводилось пробувати по-різному, робити помилки та виправляти їх)
Після появи проекту Українська онлайн кар’єра мій результат стрімко пішов угору. І ось я досягнула свій, давно омріяний, статус! Як я до нього йшла?
Було нелегко, але головне – прийняти рішення, мати терпіння і робити правильні дії. Трохи більше як за пів року роботи, сидячи в декретній відпустці, я заробила 52 000 грн, а це, до речі, більше, ніж деякі люди, які ходять кожний день на роботу. Я щаслива, що допомогаю своїм консультантам в їх розвитку, вчу їх заробляти, мотивую, бачу як лідери ростуть і змінюються на краще кожний день. Я пишаюсь нашою компанією, пишаюсь нашим проектом.

Якщо ви не уявляєте як заробляти досить грошей для комфортного життя, бути заможним в заможній країні, то ставайте професіоналом разом зі мною, вступайте в мою команду і у вас усе вийде! Мрії здійснюються, просто вірте… і приймайте рішення зараз!

Ви можете мене знайти:
Вконтакте: ТУТ
Телефон: 0688412992