Ірина Лабутіна
Привіт!
Звати мене Ірина Лабутіна, я розвиваю інтернет бізнес в проекті Українська онлайн карєра який співпрацює з компанією Джерелія. В компанії на даний момент я являюсь Старшим Менеджером, працюю трохи більше 5 місяців. Мені 27 років. Заміжня, виховую 2 діток, старшій дочці 8 років, сину 2,5 років, отже я також як основна частина людей нашого проекту – мама в декреті. Маю 2 вищі освіти. По спеціальностям не працювала взагалі. По життю я людина яка воліє вільно іти і займатися тим, що дійсно подобається. Працювала в різних сферах, але жодного дня я не працювала на когось. Мала власний кіоск з одягом. Ще з підліткового віку, коли люди починають задумуватись про гроші вирішила для себе, що коли виросту то обов’язково буду підприємцем, тобто працювати сама на себе.

В один прекрасний день мені в соц. мережі приходить повідомлення, в якому описується нескладний спосіб заробітку. Все що було потрібно це наявність виходу в інтернет і бажання заробляти. Мені запропонували співпрацю в новому проекті УОК – компанії Джерелія. Добре подумала і вирішила, що якщо не в Джерелію то куди. Тим паче що я хотіла роботу вдома, а тут такі перспективи, нова компанія, ринок повністю вільний і найголовніше – не потрібно стояти з промо-стійками і т.п. Через декілька днів я пройшла реєстрацію, зробила активаційне замовлення і приступила до роботи. Якраз до закінчення діючого каталогу лишалось 3 дні. За ці дні я почала вивчати всі матеріали з навчання, продивилась декілька вебінарів в записі. Я дуже вдячна своєму наставнику за його величезне терпіння. Він допомагає, підказує завжди все що мене цікавить і жодне моє питання не залишає без уваги. На перший каталог своєї роботи я поставила для себе ціль вийти на 5%. За 3 тижні моєї активної роботи результат був… 5%!. Вау, я це змогла, те, що планувала, того і досягла! Перша сходинка компенсаційного плану була пройдена.

Потім розпочався 2 каталог моєї кар’єри, в нашому проекті була запущена акція – за потроєння результату консультант отримає мобільний телефон від наставника. Я подумала собі що хочу цього досягти. Правильно спланувавши з наставником мою ціль на цей каталог я приступила до роботи. Спала по 3–3,5 години. Вставала з думкою про потроєння результату і лягала з тією ж думкою. І ось для мене нарешті закінчився цей дуже важливий каталог. І я закрила статус менеджера, відповідно потроївши результат. І, звичайно, отримала подарунок на день святого Миколая – мобільний телефон від наставника) За цей період роботи в мене склалась чимала команда і, звичайно, були ключові лідери.

На сьогодні я є старшим менеджером, чого досягла за 5 місяців і отримала дохід приблизно рівний 30.000 грн. Звичайно, я дуже люблю і горджуся своєю командою, без якої я просто не досягла б такого результату. Я вдячна кожному моєму партнерові, кожному новачку який прийшов в команду, який повірив нам. І ми зробимо все, щоб кожен партнер моєї команди досягнув, як мінімум, таких же результатів, як і я.

Працюючи в проекті УОК в мене повністю змінилось життя. Я чітко знаю що потрібно робити, щоб допомогти людям які прийшли в мою команду добитися успіху. Поки що це тільки початок і попереду нас чекає багато цікавого. Треба просто працювати, йти вперед і не озиратися. Адже як легко працювати в Інтернеті! Потрібно просто донести інформацію людям про проект, про компанію Джерелія, розповісти про нові можливості роботи. Не завжди все так просто, не завжди виходить, але це бізнес і він не може постійно йти ідеально. Секрет будь-якого лідера, який досягнув успіху складається з кількох простих речей: завзяття, бажання працювати, вчитися, розвиватися, допомагати своїм партнерам не зважаючи на якому ти рівні. В успішних людей, як правило, є величезне бажання щось змінити у своєму житті. Вони не бояться брати на себе відповідальність за своє життя і, найголовніше, за свою команду. А я дбаю про людей, яких привела у бізнес)