Дохід в проекті «Українська олнайн-карєра»

Ми співпрацюємо з компанією Jerelia, яка працює по принципу мережевого маркетингу. Компанія виплачує проценти за створений товарооборот. Наш проект дозволяє за 3 місяці вийти на дохід від 15 тис грн в три тижні!

Для досягнення успіху в нашому проекті ми пропонуємо Вам зробити такі кроки:

1. БЕЗКОШТОВНО зареєструватись в компанію Jerelia, отримати свій Власний Кабінет на сайті компанії.

2. Для отримання доступу до системи навчання проекту, ми Вам пропонуємо зробити замовлення на суму 500 грн ОО на сайті компанії Jerelia в особистому кабінеті.

Ви обираєте для себе продукцію з каталогу приблизно на 660 грн, Ваша знижка завжди 25%, відповідно до сплати виходить 500 грн. Доставка є безкоштовною. Варіанти доставки:

Укрпошта (оплата: передоплата чи післяплата з комісією 20 грн)

Нова пошта (оплата: передоплата чи післяплата з комісією 9.80 грн)

на Представництво компанії (оплата: тільки передоплата)

Вам потрібно лише зробити замовлення на 500 грн ОО – і Ви приєднуєтесь до нашої команди і системи навчання, яка вже показала потужні результати!

Компенсаційний план компанії Jerelia, згідно якому Ви отримуєте виплати в компанії. Середній дохід за три тижні на статусі Консультант – 600 грн, на статусі Менеджер – 3 000 грн, на статусі Старший Менеджер 8 000 грн, на статусі Директор – 15 000 грн!

Ми запрошуємо Вас в нашу команду заробляти разом з нами на особистому користуванні! Якщо у Вас лишились ще питання, чи Ви вже готові взяти участь у проекті – будь ласка, зверніться до тієї людини, що запропонувала Вам цей проект «Українська ОК», вона скаже, що робити далі.

Якщо Ви нас самі знайшли – клацніть на кнопку "Реєстрація" нижче:

Ось як заробляють в нашій компанії:

5000hrn 13000hrn 40000hrn 23000hrn

Почни кар'єру у нашій компанії просто зараз!

Якщо Ви дізнались про нас від когось – будь ласка, зверніться до тієї людини, вона скаже, що робити далі. Якщо ж Ви нас самі знайшли, переходіть за посиланням!