Анастасія Грицан
Вітаю!

Мене звуть Анастасія Грицан, мені 27 років і я менеджер в компанії Джерелія.

Я прийшла у компанію у жовтні 2015 року.У цей час я вже була мамою у декреті, і моєму синочку був 1 рік і 2 місяці.
Перебуваючи у декреті я дуже прагнула знайти додатковий дохід. Адже знаю, що за кошти які виплачує держава мамам у декреті неможливо жити так, як хочеш. За 860 грн у місяць не проживеш, так як мінімальна ціна тільки на підгузники – 200 грн. А дитині, крім них, потрібно ще багато усього. Тож коли мій лідер запропонував мені співпрацю з компанією Джерелія, я не вагаючись погодилась. Мене зацікавило, в першу чергу, те, що компанія українська і зовсім молода, з вигідним маркетинговим планом. Джерелія на ринку з травня 2015 року. А ще те, що робота у онлайн режимі, це мені дуже підходило, а продукція компанії стала для мене відкриттям! Якісна, і на травах та за помірну ціну. І тут почався мій нелегкий, проте цікавий шлях з Джерелією…
Працювала я здебільшого у вільний від дитини час, коли синочок засинав. Звичайно, це було нелегко, але я точно знаю що якщо є час, наполегливість, терплячість та постійна робота, то результат не заставить на себе чекати!!! На даний момент у мене хороша команда, є і активні бізнес-партнери, яких я дуже люблю і горджуся тим, що ми разом розвиваємо Україну.
На досягнутому я не буду зупинятись. Головне для мене те, що я себе тут знайшла і мені подобається моя справа. Я переконалась у тому, що мами у декреті також можуть заробляти! За півроку роботи у компанії ми з командою зробили понад 230 000 грн. загального обороту, і за цей час мій дохід склав 19 тис гривень!
МЛМ бізнес – це бізнес відносин з людьми, і моя робота – допомагати бізнес-партнерам у їх розвитку, навчити заробляти, підтримувати і ділитись набутим досвідом.

Тож запрошую у мою команду! Буду рада співпрацювати та підтримувати Вас! Все получиться!!! Не вагайся!!! Спробуй продукцію Джерелії і закохайся у неї так, як я!!!!

Моб.телефон: 0967059517